Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


VRÁTENIE TOVARU

VRÁTENIE / VÝMENA  TOVARU

Pokiaľ ste si objednali tovar, ktorý Vám nesedí alebo nie je úplne podľa Vaších predstáv, vymeníme Vám bezplatne tovar za inú Vami požadovanú veľkosť ( druh) , alebo vrátime Vám peniaze. V súlade so zákonom má zákazník právo odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru bez udania dôvodu. Pokiaľ sa rozhodnete pre odstúpenie od zmluvy, alebo výmeny tovaru  je nutné dodržať tieto základné podmienky:


  • tovar musí byť odoslaný najneskôr 14. deň po fyzickom prevzatí zásielky
  • tovar musí byť kompletný, neporušený, nepoužitý, opatrený visačkami v originálnom obale, schopný ďalšieho predaja
  • zásielka musí obsahovať originál účtenky
  • tovar nesmie byť zaslaný na dobierku, v takomto prípade nebude prevzatý!

 

Tovar je nutné zaslať na adresu Branislav Križan , Blažov 56 , 92901 Dunajská Streda . Zásielku vo vlastnom záujme pošlite ako doporučený balík s poistením na hodnotu tovaru (v prípade straty, alebo znehodnotenia balíka si ho budete môcť s podacím lístkom na pošte vyreklamovať).

Po preskúmaní neporušenosti tovaru bude uskutočnené vrátenie peňazí za tovar  zaslané na Váš bankový účet. Zaplatená čiastka bude vrátená v zákonnej 15 dennej lehote Vami uvedeným spôsobom. V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebudeme môcť, bohužiaľ, akceptovať požiadavku na vrátenie peňazí a tovar bude vrátený späť.

Pri odstúpení od zmluvy a následnom vrátení peňazí prosíme o zaslanie Vášho bankového účtu .

Tovar na výmenu posielame bezplatne obratom  po doručení  Vami určeného tovaru na výmenu .